Про це йдеться у звіті організації від 2 січня.

Читайте також: Дотримання перемир'я на Донбасі може покласти край насильству та людським стражданням, – ОБСЄ

"У період із вечора 29 до вечора 30 грудня СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях, якщо порівнювати з попередньою добою, з наступним зменшенням їх кількості за 30 вечора до вечора 31 грудня", – йдеться в повідомленні.

Окрім того, спостерігачі зафіксували пошкодження цивільних об'єктів в Донецьку, викликані, зокрема, обстрілами.

"З вечора 30 до вечора 31 грудня місією було зафіксовано зменшення кількості таких порушень, у тому числі приблизно 90 вибухів, а з вечора 31 грудня до вечора 1 січня – збільшення їх кількості, якщо порівнювати з попередньою добою, при цьому число зафіксованих вибухів майже не змінилося (84)", – йдеться у звіті.

Зазначається, що вночі 1 січня в Горлівці спостерігачі чули 36 вибухів невизначеного походження і орієнтовно 40 черг із великокаліберного кулемета. Також, в період з вечора 29 до вечора 30 грудня в Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, в тому числі один вибух, якщо порівнювати з попередньою добою, коли не було зафіксовано жодного вибуху.

"СММ зафіксувала бойові броньовані машини, зенітну установку та інші ознаки наявності техніки військового типу в зоні безпеки. 30 грудня в підконтрольних урядові районах спостерігачі бачили броньований тягач (БТС-5Б) на причепі-платформі, який рухався у північному напрямку неподалік від смт Мирна Долина, а 1 січня - бронетранспортер (типу БТР), що стояв між будинками на північно‑західній околиці с. Перемога", – наголосили в ОБСЄ.