Як повідомляє ЛІГА.net, в Одесі біля пам'ятника Невідомого матроса зібралося близько тисячі осіб. З червоними прапорами в руках вони поклали квіти до Вічного вогню.

Одеса, 9 травня, провокації

Крім того, в основному літні люди принесли портрети своїх предків, які брали участь у Другій світовій війні, а також загиблих на Куликовому полі.

Одеса, 9 травня, провокації

Одеса, 9 травня, провокації

Біля Вічного вогню зібрався стихійний мітинг, учасники якого читали вірші й співали військові пісні.

Ті, хто прямував на Куликове поле, скандували: "Одеса — місто герой!", "Бандерівські біси — геть з Одеси!", "Донбас, ми з тобою!".

Однак на деякий час цей захід перервали курсанти військово-морського училища та військові моряки, які також підійшли до могили Невідомого матроса, щоб вшанувати пам'ять загиблих під прапором Військово-Морських Сил України. Відтак, акція "Безсмерний полк" змушена була відійти до Алеї Слави.

Одеса, 9 травня, провокації

А тим часом на Куликовому полі правоохоронці перевіряють інформацію про мінування. Як повідомляє поліція області, сигнал про вибуховий пристрій на площі надійшов до чергової частини Приморського відділку об 11:23.

Депутат від фракції "Народний фронт" Андрій Левус своєю чергою повідомляє, що в місті поліція зупинила колону байкерів із червоними прапорами.

Також в Південній Пальмірі проходить і "Вишиванковий марш".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в центрі Одеси напередодні знайшли пляшки з "коктейлями Молотова".