За останні 7 років Ані Лорак виступала в Україні лише один раз – на шоу, присвяченому 15-річчю балету Freedom, яким керує Олена Коляденко. Це стало справжньою несподіванкою для її фанатів, оскільки нічого ніде не анонсувалося. За словами директора палацу "Україна", де відбувався концерт, Лорак не було навіть у списках артистів.

З останніх новин "Гроші – мій Бог" і "Без мізків": Кондратюк створив "плейлист" для Лорак, яка їде в Україну

Ані Лорак дасть концерти в Україні

Про виступ Ані Лорак в Одесі стало відомо, коли в мережі з'явились афіші з продажем квитків. Вартість квитків стартує від 900 гривень, а найдорожчі коштують аж 7,5 тисяч гривень. Концерти пройдуть 16 і 17 серпня в Itaka Beach Resort & Night Club. Як повідомляють на сайті Concert.ua, артистка виконає свої найкращі хіти.

Зазначимо, що всього кілька днів тому Ані Лорак виступала у російському Санкт-Петербурзі в рамках фестивалю "Белые Ночи". А 16 липня Ані Лорак виступить в Баку, Азербайджан, на фестивалі "Жара", засновниками якого є росіяни. Перед цим вона приїжджала на деякий час в Україну та зізнавалась українцям, що готує до випуску українську пісню.

До слова Як ви ставитесь до українських артистів, які гастролюють в Росії? Опитування

24 канал звернувся за коментарем до представників клубу, де відбудеться концерт Ані Лорак, але вони відмовились що-небудь коментувати. Наразі редакція очікує відповідь від сервісу продажу квитків Concert.ua.

Концерти яких скандальних зірок відбулись в Україні

Всього за останній рік в Україні намагались дати концерт або дали їх такі зірки, як:

  • Баста, який давав концерт в Києві у червні 2021 року;
  • Валерій Меладзе виступив на фестивалі Atlas Weekend, де зібрав під сценою тисячі людей;
  • Попри внесення у "чорний список", в Київ начебто тижнем раніше приїжджав Morgenshtern;
  • Співак Navai теж приїжджав з концертом в Одесу;
  • Елджей планує дати концерт у Києві вже у серпні 2021.