За словами артистки, спершу її друзі відмовляли давати концерт в Одесі, пише Табло ID.

Читайте також: Білик, яка часто виступає в Росії, згадала про Україну на концерті в Одесі

"Коли я була у дорозі, мені почали дзвонити і писати знайомі, друзі, близькі. Говорили, що бачили повідомлення в соціальних мережах, що переживають, пропонували скасувати концерт. Але як я могла не виступити перед тими людьми, які прийшли до мене і хочуть слухати мою музику?" – сказала Ірина.

Білик підкреслила, що хвилювалася не за себе, а за людей,які прийшли на концерт.

"Сама я, в першу чергу, переживала не за себе, а за публіку, яка прийшла на мій виступ, особливо за мам з маленькими дітьми. Після того, як я вдруге стала матір'ю, моє ставлення до дітей стало ще більш трепетним – причому, абсолютно до всіх", – пояснила співачка.

Як відомо, активісти виступали проти концерту Білик, бо вона у 2015 році відвідувала Крим, заїхавши з території Росії.

Але сама ж Білик каже, що журналісти перекручують інформацію – вона їздить у Москву до свого чоловіка, але концертів там не дає.

"На що тільки не йдуть журналісти заради гучних заголовків... Так, іноді я їжджу в Москву до Аслана – мого чоловіка і батька мого молодшого сина. Але концертів там у мене не було. Але ж стверджують, що я виступала в Кремлі на ювілеї Людмили Гурченко. І ще в Криму, куди я приїхала на весілля подруги, я нібито сиділа в журі на "Новій хвилі", – зазначила співачка.

Нагадаємо, напередодні концерту Ірини Білик в Одесі активісти зробили заяву, що зірвуть її концерт.

Згодом радник начальника поліції Одеської області Руслан Форостяк повідомив, що захід скасовано, але за кілька хвилин на його сторінці у Facebook з’явилась інформація, що концерт таки відбудеться.

Одразу після початку концерту спалахнули сутички між правоохоронцями та активістами.