Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" перед рестораном LeoPark, де відбувається захід, перед його початком зібралися дві групи, перша з яких виступала за його проведення, а друга була категорично проти.

Через 15 хвилин після початку дійства група патріотів, більшість яких представляли "Чорну сотню", намагалася прорватися до зали та почала кидати яйця, однак зустріла опір з боку поліції, передає "Таймер".

Читайте також: Хто з українців "засвітився" на дні народження Кіркорова у Росії

Сутички між патріотами та поліцією на концерті Ірини Білик в Одесі

У підсумку виникли сутички, під час яких правоохоронці зуміли затримати одного активіста.

Сутички на коцерті Ірини Білик в Одесі

Зауважимо, що його побратими заблокували автобус, де він перебував та намагалися звільнити чоловіка. Крім того, вони стверджували, що поки не звільнять протестувальника, буде заблоковано рух і на сусідній вулиці Філатова.

Затриманим виявився екс-лідер одеського осередку "Правого Сектора" Сергій Стерненко, якого поліція все ж згодом звільнила.

Пояснення Сергія Стерненка після звільнення

Згодом екс-представник ПС на своїй сторінці у Facebook написав, що у зв'язку з його побиттям, біля облуправління поліції буде проведено мітинг 9 червня. За його словами, інцидент спровокував радник очільника облполіціі Руслан Форостяк.

За інформацією "Одесса-Медиа" під час сутичок між активістами та поліцією охорона клубу повністю закрила ворота зсередини, що ніхто не зміг перешкодити проведенню концерту.

Додамо, що наразі концерт Ірини Білик триває.

Нагадаємо, 8 червня перед концертом Ірини Білик в Одесі активісти зробили заяву, що зірвуть її концерт.

Згодом радник начальника поліції Одеської області Руслан Форостяк повідомив, що захід скасовано, проте за кілька хвилин на його сторінці у Facebook з’явилась інформація, що концерт все ж відбудеться.