Віктор Гандзюк висловив невдоволення на своїй Facebook-сторінці. На його думку, суди над підозрюваними у вбивстві його дочки свідомо затягують, щоб таким чином поступово розвалити справу.

Актуально: Фігурант справи про вбивство Гандзюк вже вдруге не з'явився у суді

Суд перенесено на жовтень, коли в Україну повернеться адвокат. Чергове "призупинення" в справі. Чергова зрада прокуратури,
– наголосив він.

За словами Гандзюка, все, що зараз відбувається вигідно і слідству, і звинуваченим.

"Це вигідно. Щоб втомилися ходити. І активісти. І преса. Щоб вирішити все потай. Щоб розвалити все остаточно", – резюмував Віктор Гандзюк.

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк?

  • 31 липня 2018 року на громадську активістку та радницю мера Херсона Катерину Гандзюк напали. ЇЇ облили сірчаною кислотою у дворі власного будинку. Жінка зазнала 30% опіків тіла. Лікарі боролися за життя активістки, однак згодом – 4 листопада – від отриманих опіків вона померла в лікарні.
  • Наразі справу розслідує СБУ під процесуальним керівництвом ГПУ. За ґратами вже сидять 5 виконавців жахливого злочину: координатор замаху Сергій Торбін (6 років і 6 місяців ув’язнення), нападник Микита Грабчук (6 років в'язниці), причетні до нападу Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали по 4 роки ув’язнення, а Віктор Горбунов – 3 роки.
  • Офіційна версія слідства: голова Херсонської облради Владислав Мангер разом з кримінальним авторитетом Олексієм Левіним замовили напад на Катерину Гандзюк, який і спричинив її смерть.
  • Водночас, адвокати вважають причетними до вбивства Каті: голову Херсонської облради Владислава Мангера та Ігоря Павловського.

Дивіться відео 24 каналу про напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк: