Наприклад, 2 лютого 2011 року близько 23 години вечора, Ляховольський О.Ю. і Дейдей Є.С., в стані алкогольного спяніння, почали бити і грабувати випадкових перехожих. Дейдей взяв собі обріз мисливської рушниці, а Ляховольському передав газо-шумовий пістолет. Як встановили правоохоронці та суд, того вечора у пошуках легкої здобичі зловмисники скоїли три розбійні напади і заволоділи чужим майном сімох людей.

Читайте також: Безкарні депутати: коли жорстокі побиття антикорупційників стосуються неповнолітніх

Аж у липні 2011 року до Суворовського районного суду міста Одеси надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Дейдея у скоєнні злочину. У залі суду чоловіки визнали свою провину. За розбій і незаконне поводження зі зброєю і Дейдея, і Ляховольського звільнили від покарання із випробувальним терміном на три роки.

27 червня 2014 року за 4 місяці до парламенстьких виборів Дейдей оскаржив рішення суду. У вересні того ж року Апеляційний суд Одеської області справу закрив і відправив на новий розгляд. Судимість Дейдея скасували за місяць до позачергових виборів парламенту. Потім її знову направили на додатковий розгляд в Одеській місцевій прокуратурі №3, який триває вже три роки.

Чому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ігнорує інформацію про судимість народного обранця – дивіться у програмі журналістських розслідувань "Слідство.Інфо".