Він досі в реанімаційному відділенні, але за 8-10 днів може бути переведений на домашнє лікування.

Читайте також: Замах на Михайлика в Одесі: активісти планують пікетувати Нацполіцію

Кулю, яка застрягла в підреберній артерії діставати поки не будуть. Цю операцію можуть провести лише після курсу лікування.

Стан пацієнта стабільний, проводиться консервативна терапія, динаміка лікувння позитивна. Сьогодні доставати кулю немає необхідності,
– запевнив головний лікар міської клінічної лікарні №1 Євгеній Григор'єв.

Тим часом у поліції розглядають п'ять версій нападу.

"Перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга пов'язана з проблематикою по "Золотому березі", третя пов'язана з проблематикою по "Успіху", четверта – особистісні відносини і п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань", – сказав начальник Нацполіції Одещини Дмитро Головін.

Відеокоментарі начальника Нацполіції та головного лікаря

Нагадаємо, увечері 22 вересня в Одесі було скоєно збройний напад на одного з керівників міської організації партії "Сила людей" та громадського активіста Олега Михайлика. У чоловіка стріляли, внаслідок чого куля прошила руку та поцілила у грудну клітину та застрягла в тілі активіста. За свідченнями друзів, Михайлик пережив клінічну смерть.

За словами колеги Михайлика лідера одеського осередку партії "Сила людей" Ігора Бичкова, за нападом на нього можуть стояти три особи – мер Одеси Геннадій Труханов, очільник Нацполіції в області Дмитро Головін і обласний прокурор Олег Жученко. Як підкреслив він, перший є винуватцем, а два останніх – виконавцями.