24 канал повідомляв, що в Одесі було скоєно збройний напад на одного з керівників міської організації партії "Сила людей" та громадського активіста Олега Михайлика. За останньою інформацією, чоловік перебуває у лікарні у важкому стані.

Читайте також: Після нападу з кислотою Гандзюк перенесла вже 11 операцій: загроза життю не зникла

Згодом Ігор Бичков, лідер одеського осередку партії "Сила людей", членом якої власне є Михайлик, розповів, хто може за цим стояти.

"Олег Михайлик постійно робив якісь заяви. Ці заяви було направлено проти чинної міської влади в особі мера Геннадія Труханова. Його заяви було направлено проти керівництва Нацполіції Одеської області, конкретно проти очільника відомства Дмитра Головіна та обласного прокурора Дмитра Жученка. Крім того, 20 вересня Олег разом з іншими активістами брав участь у прес-конференції, метою якої було ініціювання відставки Головіна та Жученка", – зауважив він.

За його словами, Мийхайлик постійно перебував у центрі подій і постійно висловлював свою позицію.

На 100% є упевненим, що цей замах на Олега Михайлика є пов’язаним з його громадською та політичною діяльністю. Зараз можу назвати три прізвища відповідальних за цей злочин – це мер Одеси Геннадій Труханов, а також представники правоохоронних органів: очільник Нацполіції в області Дмитро Головін і обласний прокурор Олег Жученко. Що стосується останніх, то вважаю, що вони є виконавцями. На їхній совісті лежить розгул злочинності у нашому місті та постійні напади на активістів. Тобто це або потурання, або пряма співучасть. А винуватцем інциденту я називаю мера Труханова,
– переконує чоловік.

Також Бичков повідомив, що перед замахом у активіста було призначено зустріч з невідомим.

"Він зателефонував дружині, попередив про зустріч і сказав, щоб вона не хвилювалась. І буквально за 7 хвилин їй зателефонували сусіди та сказали, що Олег лежить на подвір’ї, йому погано. Коли спустилися донизу, він перебував у непритомному стані. І тоді вже викликали поліції та "швидку", – додав керівник одеського осередку "Сили людей".

Водночас він зауважив, що сусіди пострілу не чули.

Крім того, Бичков стверджує, що свого часу на Михайлика вже здійснювався замах за його активну громадську позицію.

"Я знаю, що Олег останнім часом, напевно, не завжди та охорони у нього не було, але подеколи він ходив зі зброєю, оскільки припускав, що на нього через його діяльність можуть скоїти замах", – каже він.

До слова, останніми дописами Михайлика у Facebook були повідомлення щодо протестів проти забудови Ланжерону, які також відбулися 22 вересня. Цілком імовірно, він там перебував серед протестувальників.

"Космонавти з поліції, частина з яких, як стало звичайним в Одесі, з закритими обличчями та без номерів, захищають незаконне будівництво депутата-комуняки Кисловського", – писав активіст.

Нагадаємо, наприкінці серпня у соцмережах повідомили, що було скоєно замах на учасника Майдану Івана Бубенчика, який підозрюється у вбивстві двох бійців "Беркуту" у 2014 році.