Деталі інциденту Стерненко описав у своєму Facebook.

Читайте також: Нас не захистить держава, СБУ чи Президент, – Стерненко

За словами активіста, це трапилась вдень 1 жовтня у приміщенні Головного слідчого управління у Києві, де він ознайомлювався з матеріалами проваджень щодо двох нападів на нього.

Коли вже закінчував, приблизно о 16:45, відкрились двері, і в кабінет, де був я та двоє слідчих, увійшов Ілля Ківа в супроводі невідомого мені чоловіка, імовірно співробітника МВС. З його поведінки було помітно, що зі слідчими вони знайомі,
– зауважив Сергій Стерненко.

Як з'ясувалось, сам екс-радник Авакова прийшов на допит в якомусь кримінальному провадженні.

За словами Стерненка, Ківа провокував його запитаннями на кшталт, чи той "просто так напав на хлопця, який загинув", очевидно, маючи на увазі останній напад на одеського активіста.

"Я відповів, що з його логіки, мабуть, я сам себе бив битою, сам собі стріляв в потилицю, і мені не було чим зайнятись, я вирішив просто так в 20 метрах від свого під'їзду напасти на двох більших за мене чоловіків", – написав Стерненко.

У відповідь Ківа сказав, що "якби прислали "правільних людєй", то мене (Стерненка, – ред.) точно б вбили".

І додав "ви, актівісти, жить нє дайотє нікому. Ми вас, актівістов, в зємлю будєм закапывать",
– цитує опального політика одеський активіст.

Стерненко зауважив, що слідчі, які весь цей час були присутні в приміщенні не зробили Ківі жодного зауваження і жодним чином не відреагували на погрози в бік громадського активіста.

Останній напад на активіста Сергія Стерненка стався в ніч проти 25 травня – в Одесі двоє невідомих напали на нього. Один з нападників загинув, іншому вдалося втекти.

Це вже був третій напад на екс-лідера одеського "Правого сектора", який стався з початку року. 7 лютого біля помешкання активіста на нього накинувся невідомий, внаслідок чого громадський діяч отримав численні побої. За його словами, це була "помста за його активну громадську позицію з боку мера Одеси Труханова".

До слова, це був далеко не перший гучний напад на журналістів чи громадських активістів в Одесі:


Напади на активістів та громадських діячів в Одесі: інфографіка