НАЗК запрацювало

Комісія з обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції після кількаденних дебатів нарешті обрала ще двох членів цього органу. Ними стали Руслан Рябошапка (кандидат від Реанімаційного пакету реформ) та Руслан Радецький, кандидатуру якого лобіювало міністерство юстиції України. Раніше на посади в НАЗК були призначені доцент Національної академії прокуратури Наталія Корчак і заступник голови Нацагентства по державній службі Олександр Скопич.

Таким чином, в Антикорупційному агентстві заповнені посади чотирьох з п'яти членів. Голова конкурсної комісії, заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова оголосила, що агентство може вже сьогодні починати роботу. Нагадаємо, що функціонування антикорупційного агентства було однією з останніх вимог Євросоюзу для введення безвізового режиму з Україною.

Тимошенко обходить Порошенка

Якби дострокові вибори відбувалися в середині лютого, то до Верховної Ради пройшли б сім партій — такі дані соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Зокрема, лідирує в списку електоральних симпатій "Батьківщина", Опозиційний блок та Блок Петра Порошенка, крім них шанси набрати більше 10% є у "Самопомочі" та Радикальної партії. Також 5-відсотковий виборчий бар'єр долають "Свобода" та "Громадянська позиція".

Вирвалась вперед Юлія Тимошенко і в "президентському" опитуванні — за тим же опитуванням КМІС, у першому турі Тимошенко підтримали б 10,9% виборців, а Порошенка — 9,3%. Крім них, до п'ятірки лідерів входять Олег Ляшко, Андрій Садовий та Анатолій Гриценко.

На депутата від "Самопомочі" вчинили замах

В ніч на 17 березня під вікна будинку нардепа Вікторії Войціцької кинули пляшку із запалювальною сумішшю.

Заступника Саакашвілі спіткала доля Яценюка

На засіданні Одеської міськради у середу було неспокійно — місцеві депутати вирішили взяти приклад зі своїх колег з Верховної Ради. Так, депутат Палпатин виніс із залу засідань свого колегу Сашу Боровика — ситуація нагадала скандальний епізод між Арсенієм Яценюком та Степаном Барною у грудні.

Анонс

Президент України Петро Порошенко 17 березня, проведе у Брюсселі тристоронні переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом. Крім них Порошенко також зустрінеться з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском і Президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером.