Автівки буквально плавали вулицями. Через затоплення навіть довелося закривати кілька станцій метрополітену на правому березі.

До теми Чоловіка віднесло потоком води під час зливи в Одесі: чи вижив він

Кропивницький

Впродовж 2 днів вирувала негода й у Кропивницькому. Шквальний вітер валив дерева. Насадження падали прямо на дороги. Гілля ушкодило лінії електропередач. Без живлення зосталися одразу 3 мікрорайони міста.

Зруйновано 28 дерев, 8 покрівель. Затоплено 14 під'їздів. Були залиті електрощитові. Мешканці якийсь час були без світла в помешканнях,
– заявив заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун.

Бердянськ

Смертельні наслідки принесла негода у Бердянську. Просто неба, на одному із місцевих перехресть, 2 чоловіків уразило струмом від обірваного електродроту. Загиблим було 45 та 55 років.

Цікаво Грози і буревії в Україні: десятки населених пунктів залишилися без світла

Аби уникнути подальших трагічних наслідків, електропостачання припинили в усьому місті. Спершу подачу світла планували відновити одразу після завершення грози, але й станом на ранок деякі райони залишались знеструмленими через підтоплення трансформаторних й розподільчих підстанцій.

Найбільше випало у місті Бердянськ, там було зафіксовано 126 міліметрів опадів, що відповідає 350% від місячної норми,
– розповіла завідуюча сектором метеопрогнозів Запорізької області Ганна Фармуга.

Одеса

Оговтується від потужного буревію й Одеса. За 4 години, що тривала злива, там випала 2-місячна норма опадів. Як заявив міський голова Геннадій Труханов, місто опинилось буквально на межі катастрофи, адже вода в Хаджибейському лимані піднялася до рівня дороги, яка проходить по дамбі.

До теми Опинились у пастці: в Одесі через негоду довелося рятувати 12 дітей

На пляжі Аркадія стихія буквально зносила все на своєму шляху. Там розмило та прорвало каналізаційний колектор. Із величезних труб витікали фекальні відходи. Попри нестерпний сморід, на пляжах – чимало туристів. Люди лежать просто поруч із каналізаційними трубами, а також купаються у морі.

Працівники пляжних клубів і досі наводять лад у своїх закладах. Сьогодні місто вже потроху оживає. У всіх районах відновили електропостачання. Втім комунальники продовжують прибирати повалені дерева та розчищати від бруду дороги й трамвайні колії. Більшість громадського транспорту вже працює у звичному режимі.