У мамологічному відділенні диспансеру виступила заслужена артистка України – Діана Гульцова. Вона є солісткою філармонії в Одесі.

Читайте також З добром у серці: як українці підтримували благодійну акцію "Долонька щастя" від МакДональдз

Команда проєкту хоче, аби такі заходи стали регулярними

Благодійники подарували диспансеру фортепіано, яке використовували під час концерту. Інструмент ще знадобиться відділенню для наступних виступів. Продюсер проєкту – Алекс Гутмахер, родом з Одещини. За його словами, команда благодійників разом з обласними чиновниками звернулася до МОЗ та Мінкульту з пропозицією організовувати такі культурні заходи регулярно. Це важливо, адже пацієнти відчувають підтримку.

Я б хотів, аби у кожному онкологічному центрі щомісяця був концерт для реабілітації людей. Аби приходили артисти й виконавці, щоб люди отримували задоволення від музики,
– пояснив Гутмахер.

Продюсер проєкту розповів, що сам раніше пережив онкологію. Він лікувався від цієї хвороби у Сполучених Штатах Америки, де до пацієнтів часто навідувалися музиканти. "Для них цей громадський обов'язок був за честь", – наголосив чоловік.

"Незабутня Квітка": що відомо про проєкт

  • Це американо-український проєкт. Він присвячений вшануванню пам'яті Квітки Цісик – американської співачки українського походження, в якої діагностували рак молочної залози.
  • Мета благодійників – популяризувати питання профілактики й лікування цієї форми раку. Проєкт заснований, аби підтримати жінок, які хворіють або відновлюються від цього онкологічного захворювання.