Про це пише народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук з посиланням на їхніх батьків на своїй сторінці у Facebook.

"Мені дзвонили батьки в'язнів і просили під'їхати, щоб врятувати їхніх дітей від звірів в мундирах", – зауважив політик.

Крім того, він опублікував світлину одного із закатованих заарештованих.

Читайте також: Звіряче вбивство співробітниці СІЗО в Одесі: ЗМІ довідалися деталі

"Це фото вчора у мережу виклала Уповноважена з прав людини ВРУ Валерія Лутковська разом зі зверненням до Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням втрутитись та запобігти масовому жорсткому побиттю в'язнів в Одеському СІЗО. Луценко пообіцяв, що вже сьогодні в Одеському СІЗО буде комісія від ГПУ", – додає нардеп.

Також Мосійчук дивується, чому омбудсмен виклала публічно в мережу фото мордованого в'язня.

"А справа в тому, що керівництво Мінюсту, якому підпорядкована тюремна система більше цікавить не те, хто, як і чому катує в'язнів Одеського СІЗО, а яким чином це фото з катованим в'язнем опинилося в омбудсмена?" - зазначає "радикал".

У зв’язку із ситуацією, що склалася, парламентар вимагає від керівників Міністерства юстиції негайно звільнити зі служби все керівництво Одеського СІЗО та управління тюремної служби, якому воно підпорядковуються.

Додамо, що Лутковська на своїй сторінці у Facebook справді опублікувала це фото.

За словами омбудсмена, заарештованого били кийком.

"Знаю, що там працює і регіональна прокуратура, але мені здається, що контроль має бути щільнішим! Завтра там може бути ще гірше. Ми там будемо. Але чи буде відповідна реакція з боку прокуратури?" – наголосила вона.

Нагадаємо, увечері 17 серпня на території Одеського слідчого ізолятора один із засуджених заманив і жорстоко вбив працівницю закладу. Опісля чоловік розчленував тіло жінки та разом з речами викинув у смітник.

Згодом з’явилася інформація, що начальника цього СІЗО звільнили з посади.