Про це повідомляє відділ коммунікації поліції Одеської області.

У поліції, зокрема, наголошують, що проведення концерту відбувалося на законних підставах, а серед відвідувачів було багато жінок з маленькими дітьми.

Читайте також: Білик, яка часто виступає в Росії, згадала про Україну на концерті в Одесі

Однак, як стверджують правоохоронці, низка активістів почала навмисно провокувати поліцейських, які забезпечували охорону порядку та безпеку глядачів.

"Також ці громадяни вчиняли хуліганські дії, штовхалися, кидалися яйцями, вигукували нецензурну лайку та ображали гостей заходу", – підкреслює прес-служба поліції.

Зауважимо, що у підсумку за цим фактом було відкрито кримінальні провадження за ознаками ст.296 (Хуліганство) та ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Наразі обставини інциденту з’ясовуються. Крім того, слідчими буде надано правову оцінку діям усіх учасників конфлікту.

Нагадаємо, 8 червня перед концертом Ірини Білик в Одесі активісти зробили заяву, що зірвуть її концерт.

Згодом радник начальника поліції Одеської області Руслан Форостяк повідомив, що захід скасовано, проте за кілька хвилин на його сторінці у Facebook з’явилась інформація, що концерт все ж відбудеться.

У підсумку коцерт співачки все ж відбувся, щоправда одразу після його початку спалахнули сутички між правоохоронцями та патріотами.