Страшна пожежа вже забрала життя 12 осіб, серед яких і рятувальник Сергій Шатохін. Ще понад 30 осіб перебувають у лікарнях. Доля 4 осіб залишається невідомою.

Зверніть увагу: Пожежа в Одесі на Троїцькій: що сталося та причини трагедії

На місці трагедії працюють 264 особи та 39 одиниць спецтехніки. За 6 днів рятувальникам вдалося розібрати завали та вивезти майже 1,4 тисячі кубометрів будівельних конструкцій.

Цеглина за цеглиною розбирають рятувальники місце страшної трагедії в Одесі. Усіх, чиє життя обірвала ця пожежа необхідно повернути рідним... Тож, роботи не припиняються,
– наголосили у ДСНС.

Рятувальники розбирають завали згорілого коледжу в Одесі / фото ДСНС

​До теми: У згорілому коледжі Одеси не було пожежної сигналізації, – глава ДСНС

До слова, станом на ранок 9 грудня відкритого вогню не спостерігається. Рятувальники досі гасять окремі осередки тління, які виявляють в завалах.

Раніше заступник начальника облуправління ДСНС Олександр Крицький заявляв, що рятувальники вже обстежили всі приміщення після пожежі, тож надії, що хтось залишився живим, немає.

Список загиблих – тут.

Список тих, хто постраждав – тут.

Як рятувальники розбирають завали після пожежі в коледжі Одеси: дивіться відео

Пожежа в Одесі на Троїцькій: що трапилося

  • Пожежа сталася на вулиці Троїцькій у Коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 4 грудня близько 10:00.
  • Вогонь спалахнув на 3 поверсі 6-поверхового навчального корпусу. Людей із будівлі евакуювали. Орієнтовна площа пожежі склала 4 тисячі квадратних метрів. Через тривалий час вогонь вдалося локалізувати, а потім повністю загасити.
  • Внаслідок пожежі загинули 12 осіб. Першою жертвою стала студентка коледжу 17-річна Ксенія Бабенко. Вона вистрибнула з палаючого коледжу і збила рятувальника, що ліз пожежною драбиною на верхні поверхи коледжу. Рятувальник Сергій Шатохін помер у лікарні 7 грудня через важкі травми.
  • За фактом пожежі у коледжі в Одесі поліція відкрила кримінальне провадження. Цю справу розслідують як порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.
  • Поліція розглядає 2 причини займання: навмисний підпал та аварійна робота електрообладнання. Зокрема, пожежа могла спалахнути через електрообігрівачі, які ввімкнули через відсутність центрального опалення. Також у ДСНС висловили версію, що пожежа могла виникнути через несправний подовжувач.
  • Через загибель людей у пожежі президент Володимир Зеленський оголосив 8 грудня – Днем національної жалоби в Україні.

Дивіться відео з пожежі в Одеському коледжі з висоти пташиного польоту: