В ефірі 24 каналу Філімонов розповів, що нещодавно розмовляв з Саакашвілі.

Важливо Комік Філімонов йде від "Слуги народу" в мери Одеси: що запланував кандидат

"Я з ним розмовляв. Він підтримав мене у прагненні йти у мери. Прийнамні мені він сказав, що підтримує мене", – поділився Філімонов.

За його словами, Саакашвілі не дали можливості змінити Одесу. "Йому не дали повністю розвернутись в Одесі. Протидія була колосальною, такою вона буде і зараз, на мій погляд. Люди приходять до влади, щоб відбити затрати. Я йду до влади зовсім не через це. Я не можу сказати, що без грошей можна жити, але вони в мене є, я все заробив чесною працею. Тут з'явився шанс зробити щось у своєму місті", – переконував кандидат у мери Одеси.

"Я – продукт цього міста"

Філімонов розповів, що Зеленський "знайшов правильні слова" до нього, аби переконати гумориста балотуватись у мери.

Я сумнівався, для мене це було достатньо неочікувано, але хто, як не я,
– заявив кандидат.

Він аргументував таку позицію тим, що виріс в Одесі. "Я продукт цього міста. Мене це місто виховало і одружило. Тут народились мої діти та онуки. Все життя пов'язане з Одесою, тому я вирішив, що нарешті треба вже щось робити в цьому місті", – сказав він.

За словами Філімонова, одеська влада десятиліттями перетворювала Одесу на звичайний обласний центр, а місто насправді унікальне, у нього є потенціал. "Необхідно відновлювати його, дух Одеси, автентичність. Щоб Одеса знову почала народжувати геніальних музикантів, письменників, спортсменів, футболістів, бізнесменів та просто веселих нормальних людей. Я йду з достатньо сильною командою", – зауважив Філімонов.


Філімонов на з'їзді "Слуги народу" / Фото procherk

Як боротиметься з Трухановим

Філімонов запевнив, що не хоче в ефірі розповідати усі козирі, адже вважає себе "людиною, яка добре грає в карти".

Я прибережу свої козирі для мерської гонитви. Єдине, що хочу сказати, – в Одесі люди розумні. Вони можуть порівнювати. За мною немає корупційного шлейфу, я ніколи нічого не крав, не пиляв бюджет та не сидів на відкатах,
– підсумував кандидат.

Він зауважив, що є низка проблем у місті, які потребують негайного вирішення:

  • забудова берегової зони;
  • прозорого використання бюджету;
  • дороги;
  • транспортне сполучення міста;
  • школи;
  • проблема COVID-19 та медицини.

Що відомо про Олега Філімонова?

Він народився 26 лютого 1952 року в Миколаєві. Філімонов – актор театру і кіно, сценарист, телеведучий, пародист, шоумен, комік. Також він учасник команди КВК "Одеські джентльмени", ведучий телепередач "Джентльмен-шоу", "Філімонов і компанія", "Камера сміху". До цьогорічного Дня Конституції Філімонов отримав від президента Зеленського звання Народний артист України.