Свої шанси на перемогу він оцінив як високі. Про це він розповів перед початком з'їзду фракції "Слуга народу", повідомляє 24 канал.

До теми В офісі "Слуги народу" був спалах COVID-19, однак з'їзд все одно відбудеться

За словами артиста, Зеленський нібито попросив у нього "зробити Одесу добротною і без корупції".

Кандидат в мери переконує, що має "дуже потужну" команду, але хто у ній конкретно, поки не уточнив. Пообіцяв це зробити через тиждень. Він переконує, що в його команді працюють професіонали, які також будуть балотуватися у депутати міськради.

Чинного мера Одеси Геннадія Труханова Філімонов вважає проросійським політиком, але каже, що більшість людей у місті – патріоти України. Переконує, що зокрема й він теж.

Промова Філімонова на з'їзді "Слуги народу"

Під час свої промови на з'їзді "Слуги народу" Філімонов пожартував, що підготував доповідь з цифрами, хто, де і скільки вкрав, проте для цього недостатньо часу.

У нас є дивовижний історичний шанс побудувати вертикаль влади: мер міста, губернатор і більшість в парламенті та президент країни. При цьому усі ці люди – однодумці. Одеса в останнє десятиліття постійно щось втрачає: зникає дух та автентичність.Одеса стала містом вихідного дня, бо сюди приїжджають люди, бо тут є море, бо його не можна перелити в іншу тару і кудись вивезти,
– зазначив Філімонов.

Філімонов запевнив з трибуни, що зібрав команду фахівців, яка дозволить поглянути на Одесу, як на місто можливостей.

"Місто може стати живильним середовищем для появи одеських геніїв, музикантів, письменників, спортсменів бізнесменів, власне кажучи, нормальних веселих, трохи "хіпішних" одеських людей, які роблять зробити гешефт", – додав кандидат у мери Одеси.

Що відомо про Олега Філімонова і які в нього шанси на перемогу

  • Олег Філімонов народився 26 лютого 1952 року в Миколаєві. Він – актор театру і кіно, сценарист, телеведучий, пародист, шоумен, комік. Філімонов – учасник команди КВК "Одеські джентльмени", ведучий телепередач "Джентльмен-шоу", "Філімонов і компанія", "Камера сміху".
  • До цьогорічного Дня Конституції Філімонов отримав від президента Зеленського звання Народний артист України.

Відзначимо, що в Одесі міцні позиції має чинний міський голова Геннадій Труханов. За червневими опитуваннями за нього готові були проголосувати майже половина одеситів.

Кого підтримували одесити в червні

  • Геннадій Труханов – 48,7%;
  • Міхеїл Саакашвілі – 13,7%;
  • Сергій Ківалов – 8,5%.

Опитування на початку червня проводило група "Рейтинг". Олега Філімонова тоді в список кандидатів не включили.