Про це заявив екс-президент Грузії, новий голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі під час скайп-включення на засіданні політради партії "Єдиний національний рух", передає "Грузія онлайн".

Саакашвілі зазначив, що Одеса в умовах сьогоднішньої України є одим з найбільш важливих і стратегічних регіонів, її доля в економіці України становить 30%, це єдиний вихід на море, і що успішні реформи в Одесі означають незворотність реформ у всій Україні.

Читайте також: Саакашвілі в Одесі зустрічає великий натовп і силовики

За словами екс-президента, обійняти посаду губернатора Одеської області його попросив президент України Петро Порошенко.

Я і в набагато більш складних ситуаціях не обертався і не відмовлявся від викликів. Тут населення України має дивовижну віру і надію в нас, що ми зможемо провести реформи. У нас немає права розчаровувати український народ,
— сказав Саакашвілі.

Що стосується питання про громадянство, Міхеїл Саакашвілі зазначив, що для нього це другорядне питання, і що найважливішим питанням на порядку денному є перемога України і перемога над спільним ворогом Путіним.

Нагадаємо, Кабмін пропонує на пост глави ОДА Одещини призначити екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Він уже отримав українське громадянство.

Президент України Петро Порошенко в суботу з робочим візитом відвідає Одесу.