"Служба безпеки України встановила, що громадянин РФ, член російської неонацистської організації "Чорна сотня" Антон Раєвський, котрий перебуваючи в місті Одеса та виконуючи завдання спецслужб Росії, намагався створити диверсійно-підривну групу з числа мешканців Одеської області для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні", – повідомила прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, росіянин готував матеріали з публічними закликами ввести на територію Одещини російські війська з Придністровської-молдавської Республіки.

Виявлено матеріали, які свідчать про розпалювання міжнаціональної ворожнечі та містять публічні заклики до фізичного знищення українців та євреїв, котрі проживають в Одесі та області, – повідомили в СБУ.

"З метою недопущення вчинення злочинів, передбачених статтями 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) та 436 (Пропаганда війни) Кримінального кодексу України Служба безпеки України видворила іноземця за межі нашої держави та заборонила в’їзд в Україну", – пояснили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, через дії російського політтехнолога Ігоря Шувалова СБУ зобов'язала його покинути територію України впродовж наступних п'яти днів.