За попередніми даними, слідчі обшукали кабінети Олега Бриндака (голови земельної комісії), Інни Поповської (директорки юридичного департаменту міськради), а також Світлани Бедреги (заступниці Одеського міського голови – директора департаменту фінансів міськради). Про це повідомляє місцеве видання "Думська" з посиланням на власні джерела.

Читайте також: САП оголосила обвинувальний акт у справі Труханова: що не задекларував одеський мер

За даними СБУ, державні гроші привласнили керівники кількох департаментів Одеської мерії, які реалізували корупційну схему.

Спочатку чиновники міськради створили штучну кредитну заборгованість одному з комунальних підприємств. Після виданого банком кредиту, викупили пов`язану з чиновниками фірму. Комерсанти збільшили існуючий борг на 100 мільйонів гривень і зажадали у мерії його погашення.

Бюджетні гроші були перераховані фірмі та привласнені учасниками оборудки.

За даними журналістів, слідчі вилучили документи у департаменті фінансів і юридичному департаменті. За попередньою інформацією, їх цікавить фінансова допомога, яку місто надає КП "Теплопостачання міста Одеса". За останній рік це підприємство поглинуло майже мільярд бюджетних гривень.

Окрім того, обшукали приміщення департаменту з організації роботи міськради. Слідчі дії пов'язані з погашенням за рахунок міського бюджету мільйонного боргу підприємства перед банком "Надра".

За фактом привласнення майна через зловживання службовим становищем відкрито кримінальну справу.

Водночас, одеські ЗМІ повідомляють, що вчора мер міста Геннадій Труханов потрапив у лікарню. Його нібито прооперували. У пресслужбі Одеської мерії зазначили лише, що лікарня не приватна. У зв'язку із хворобою Труханов не зміг приїхати на засідання Вищого антикорупційного суду у справі про недостовірне декларування майна.