Українська співачка Світлана Лобода, яка не соромиться отримувати російські музичні нагороди та гастролювати країною-агресором, повертається на Батьківщину. Її концерт відбудеться в одеському клубі Ibiza Beach Club за два дні до того, як туди приїде любителька Росії Ані Лорак.

До теми Хай ніхто не пробиває Кремль твій, – Іван Дорн дав "братський" концерт у Росії

Найяскравіша та безумовна SuperStar. 14 серпня Світлана Лобода в Ibiza Beach Club,
– йдеться в повідомленні організаторів.

До слова, сама Світлана Лобода ніяк не прокоментувала майбутній концерт в Україні – ані в коментарях, ані на особистій сторінці в інстаграмі.

Зазначимо, нічний клуб Ibiza Beach Club неодноразово потрапляв у скандал, через запрошення російських артистів, зокрема одіозного Басти. На диво, гості одеського закладу в захваті від приїзду Лободи й розбирають квитки на її концерт.

38-річна Світлана Лобода не соромиться виступати в Україні:

  • у грудні 2020 року вона з Валерієм Меладзе дала концерт в одному з ресторанів Києва. Закрита вечірка відбулася з порушенням карантинних обмежень – гості не дотримувалися соціальної дистанції та не носили маски;
  • Лобода приїжджала в Україну ще й у жовтні минулого року. Тоді російська гастролерка виступала на весіллі сина Оксани Марченко. Вона ділила сцену з Олегом Винником, Вєркою Сердючкою та Максом Барських.