Про це розповів одеський активіст Михайло Кузаконь в ефірі 24 каналу. Він припустив, що у цій справі ще будуть десятки підозр.

До теми Венедіктова підписала підозру меру Одеси Труханову

За словами активіста, детективи Національного антикорупційного бюро розслідують справу про заволодіння одеськими земельними ділянками вже не перший рік.

Однак вона цікава тим, що може об'єднати злочинні наміри цілої низки осіб, які обіймають абсолютно різні посади. У справі фігурує багато людей, які могли на свою користь використовувати й бюджетні гроші одеситів, й майновий комплекс міста.

Якщо це дійде до суду й люди отримають справедливе покарання, тобто буде відповідальність, то це буде дуже знакова справа,
– заявив активіст.

Вік також додав, що це буде знаком для усіх феодальних угруповань, які існують у кожному великому місті.

Варто прочитати Карали за відмову платити: викрили масштабну корупцію митниці на Одещині

Кузаконь розповів про підписання підозри меру Одеси Труханову: дивіться відео

Що цьому передувало

  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова 6 жовтня підписала 5 підозр у спільному розслідуванні Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про заволодіння земельними ділянками в Одесі.
  • Серед фігурантів справи – мер Одеси Геннадій Труханов. Також обвинуваченими є низка міських посадовців.
  • За даними слідства, фігуранти справи нібито брали землю в оренду, проте практично привласнювали її. Ймовірно, це робили шляхом підробки документів і використання службових повноважень.
  • Згідно з експертними висновками, збитки міському бюджету склали понад 533 мільйони гривень. Однак ця сума може змінитися до моменту закінчення розслідування і передачі справи до суду.