Сама Джамала, відповідаючи на питання журналістів, де відбудеться наступне "Євробачення", сказала, що хотіла, щоб конкурс пройшов у Києві, Львові чи Одесі.

Вона зауважила, що цьогорічне "Євробачення" у Стокгольмі відбувалось на дуже високому рівні.

Мені здається, що Київ або Львів, або Одеса. Де буде можливість прийняти конкурс на високому рівні, адже в Стокгольмі все було просто неймовірно. Я дуже хочу, щоб Україна була готова зустрічати великих гостей,
— сказала співачка.

24tv.ua проаналізував, в яких містах і в яких місцях можна було б провести конкурс такого масштабу.

ТЕСТ: Що ви знаєте про Євробачення?

Київ

Одразу два підходящі майданчики для проведення "Євробачення-2017" є у столиці.

Однією з таких сцен є НСК "Олімпійський", який може вмістити більше 70 тисяч глядачів на трибунах. На цьому стадіоні вже неодноразово проводили масштабні концерти як українських, так і світових зірок.

Щоправда, НСК "Олімпійський" є спорудою під відкритим небом, тому для нього треба додатково продумати захист від дощу.

Концерт на НСК "Олімпійський". Фото: cultprostir.ua

Реальні шанси на проведення наступного фіналу пісенного конкурсу має столичний "Палац спорту", який вже приймав ювілейне 50-те "Євробачення" після перемоги Руслани.

Щоб провести "Євробачення" у 2005-му приміщення було реконструйоване — у ньому з'явилась можливість розмістити до 8 тисяч сидячих місць.

Євробачення-2005 у Києві. Фото: Getty images

Львів

Ще одним претендентом на проведення конкурсу такого масштабу є стадіон "Арена Львів". На ньому також відбувається чимало заходів з величезною кількістю глядачів: починаючи від футбольних матчів та закінчуючи концертами.

Тим більше, Львів має досвід проведення Євро-2012, тому проблем з інфраструктурою чи логістикою тут би виникнути не мало.

Арена Львів. Фото: 24 Канал

Одеса

Мер Одеси Геннадій Труханов наввипередки із очільником столиці запрошували "Євробачення-2017" до себе.

"Майданчиком, гідним проведення такого престижного конкурсу, цілком може стати наша Одеса - багатонаціональне, красиве, європейське місто з багатою історією та культурними традиціями!" — рекламує Одесу Труханов.

Південна Пальміра може похизуватись сучасним аеропортом та стадіоном "Чорноморець", який може вмістити понад 34 тисячі глядачів.

Концерт на стадіоні "Чорноморець". Фото: culturemeter.od.ua

Щоправда, "Чорноморець", як і "Арена Львів" та столичний "Олімпійський" не передбачають захисту від дощу, який у разі необхідності треба буде додатково сконструювати.

Читайте також: Міністр назвав найімовірніше місце проведення наступного Євробачення

А, на вашу думку, в якому з міст України має відбутись наступне "Євробачення"?