За кілька хвилин до пострілу Олег стояв та розмовляв з дружиною телефоном. Говорив, що має зустріч. Та з ким – не сказав. А вже за мить – його закривавленого на подвір'ї знайшли сусіди. Куля зловмисника пройшла крізь руку до грудної клітини. Чоловіка у важкому стані доправили до лікарні. Стабілізувати стан пацієнта медикам вдалось аж надранок. Зараз активіст під наглядом охорони.

Читайте також: Напад на активіста в Одесі: стало відомо, з чого стріляли в Михайлика

Олег Михайлик – лідер одеського осередку партії "Сила людей". Разом з однодумцями неодноразово проводили акції проти мера Одеси, викривали корупційні схеми та боролись за історичну та архітектурну спадщину міста. Ще вчора вдень він разом з іншими активістами брав участь в акції протесту проти незаконного будівництва висотки на пляжі Ланжерон.


Олега Михайлика сусіди знайшли біля його під'їзду

Забудову пов'язують з депутатом міськради. Без сутичок там не минулося, а однопартійці вже заявили, що до стрілянини може бути причетний мер Одеси – Геннадій Труханов. Такої ж думки дотримуються і друзі активіста. Поліція кваліфікувала злочин, як замах на вбивство.


Куля зловмисника пройшла крізь руку до грудної клітки

Аби підтримати свого постраждалого друга та однодумця місцеві активісти зібрались під стінами обласної прокуратури, вимагаючи оперативного та чесного розслідування.

За останні півроку, ми вже маємо 14 нападів таких як в Одесі. Напад на Михайлика – це новий етап, це вогнепальне поранення, клінічна смерть, це один крок від смерті,
– наголосив учасник акції протесту Андрій Павленко.

Про часті напади на активістів в Одесі зауважив на своїй сторінці у Facebook і Мустафа Наєм. 14 людей за останній час потрапили на лікарняні ліжка з травмами голови та ножовими пораненнями. Усіх потерпілих об'єднує одне – жорстока критика місцевої влади.