24 канал повідомляв, що увечері 22 вересня в Одесі було скоєно збройний напад на одного з керівників міської організації партії "Сила людей" та громадського активіста Олега Михайлика.

Читайте також: Замах активіста Михайлика в Одесі: що відомо про його стан

Як розповів колишній керівник одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко, напад на нього було скоєно не у подвір’ї його будинку, про що ширилась інформація раніше.

Олега було виявлено у дворі будинку, де він мешкає. Звідти його забирали, але сам напад, скоріш за все, стався на перетині вулиць Осипова та Єврейської – це приблизно 50 метрів до місця, де проживає Олег, і фактично за кілька десятків метрів від Головного управління Нацполіції у Одеській області,

– підкреслив активіст.

Також Стерненко з посиланням на одного зі свідків зауважив, що правоохоронці прибули на місце та розпочали слідчі дії фактично за 1,5 години після нападу.

"Спочатку вони навіть не оточили всю територію, яка може мати істотне значення для слідства. Також було виявлено у 30 метрах від магазину "Обжора" ще сліди крові, а це майже на перетині вулиць Єврейської та Осипова", – додав він.

До слова, колега Михайлика у політсилі Олександр Солонтай зазначив, що правоохоронцям про інцидент розповіли сусіди.

"Олег перед втратою свідомості встиг закричати", – переконує представник "Сили людей".

Нагадаємо, за словами колеги Михайлика лідера одеського осередку партії "Сила людей" Ігора Бичкова, за нападом на нього можуть стояти три особи – мер Одеси Геннадій Труханов, очільник Нацполіції в області Дмитро Головін і обласний прокурор Олег Жученко. Як підкреслив він, перший є винуватцем, а два останніх – виконавцями.