Наші військові попереджали про ракетну загрозу для Одеської області. 24 Канал закликає одеситів перебувати в укриттях, адже це може врятувати життя і полегшити роботу нашим захисникам неба.

До теми У Харкові пролунала серія вибухів: чим атакував ворог

В Одесі чули вибух

Повітряна тривога в Одесі пролунала о 23 годині 10 хвилин. Повітряні сили попереджали про балістику.

Увага! Загроза застосування балістичного озброєння з південного напрямку!
– писали військові.

Згодом Повітряні сили закликали жителів Одеської області перебувати в укриттях. Уже через дві хвилини у місті пролунав потужний вибух. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

"В місті чутно вибух!", – написав міський голова.

Варто зазначити, що моніторингові телеграм-канали писали, що в бік міста летіла авіаційна ракета типу Х-31П або Х-59. За даними моніторів, ракета припинила існування у межах Одеського району, а вибухи пролунали у передмісті. При цьому Повітряні сили про загрозу авіаційних ракет нічого не писали.

Уже о 23 годині 22 хвилини військові оголосили відбій повітряної тривоги для Одеської області.

Раніше серія вибухів була у Харкові

  • Повітряну тривогу в Харківській області оголосили орієнтовно о 20 годині 08 хвилин. Місцеві кореспонденти розповідали, що за межами Харкова було чутно серію вибухів.
  • Повітряні сили ЗСУ орієнтовно о 21 годині 55 хвилин повідомили про пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією в Харківській області. Журналісти повідомили про вибухи орієнтовно о 21 годині 52 хвилини та 22 годині 34 хвилини.
  • Станом на вечір 17 червня влада області та міста ще не повідомила про наслідки удару росіян. Водночас повітряну тривогу у Харківській області скасували о 23 годині 26 хвилин. Водночас небезпека лишилася лише для Вовчанської територіальної громади, оскільки там тривають жорстокі бої між нашими захисниками та російськими окупантами.