У четвер пізно ввечері, 6 червня, в Одесі чули вибухи. Повітряні сили та місцева влада перед тим попереджали про запуск ворогом безпілотних літальних апаратів.

Дивіться також Нова Антанта і відкриття нового "Другого фронту": чому зустріч у Нормандії може стати історичною

Вибухи в Одесі

Повітряна тривога в Одеській області пролунала ще близько 23:38. Уже о 23:40 Повітряні сили констатували, що БпЛА рухаються чітко в напрямку Одеси, паралельно курсуючи іншими напрямками.

У місті чутно вибухи. Пересипський район, будь ласка, будьте у безпечних місцях. Центр міста – будьте уважні,
писав мер Геннадій Труханов.

Крім того, міський голова незадовго до цього зазначав, що повітряну тривогу оголосили через можливе застосування окупантами ударних дронів у напрямку Южного, що в Одеському районі однойменної області.

Сили оборони Півдня о 23:54 заявили, що триває бойова робота – протиповітряна оборона не дрімає. Також захисники закликали не публікували кадри роботи систем ППО та не допомогати ворогу, адже за це передбачена відповідальність.

Дивіться також Друзі Путіна можуть отримати владу: як вибори в Європарламент визначать долю України та ЄС

Слід сказати, що Сили оборони Півдня писали про ситуацію в Чорному морі станом на вечір 6 червня. Там уточнювали, що ворог вивів в акваторію декілька ракетоносіїв. Загальний залп "Калібрів" може становити до 24 одиниць. Тривогою не варто нехтувати в жодному разі.