Більша частина центру Одеси залишилася без світла.

Дивіться також Дістався й до південних регіонів: в Одеській області випав перший сніг

Одесити сидять без світла, трамваї не ходять

Майже в усіх житлових будинках обласного центру зникло електропостачання, а також зовнішнє освітлення. Також в місті припинив працювати електротранспорт.

Так, в ОВА уточнили, що значна частина рухомого складу КП "Одесміськелектротранс" заблокована та не може обслуговувати пасажирів.

Там пояснили проблеми у роботі громадського транспорту складними метеумовами, численним падінням дерев на контактну мережу та частковою відсутністю току.

Загалом на Одещині через негоду без світла залишаються 179 населених пунктів.

Що відбувається в області:

  • 26 листопада в Одеській області випала велика кількість снігу та розігрався буревій. Так, висота снігових переметів подекуди сягає 70 сантиметрів. Сильний вітер валить дерева.
  • Рятувальники визволили зі снігової пастки 121 автомобіль, з них 5 автобусів та 5 карет "швидкої", в одній з яких везли породіллю.
  • Рух на кількох обласних трасах перекрили. Так, трасу Одеса – Рені закрили для всіх видів транспорту. Там, зокрема, вдень перекинулася вантажівка із зерном. Одеса – Южне та Київ – Одеса перекрили для вантажівок. На трасі М-16 Одеса – Кучурган тимчасово перекрили рух для великовантажних транспортних засобів.
  • 27 листопада на Одещині всі заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання, повідомили в ОВА. Водночас дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп.