Олександр Онищенко, який зараз переховується від українського правосуддя в Лондоні, не зупиняється. Він опублікував вже третю частину його книги "Петро IV: правдива історія про українського диктатора", яку оприлюднили журналісти "Страна.UA". В ній йде мова про те, через кого Порошенко "вирішує свої питання" у Верховній Раді. Тут згадуються знайомі широкому загалу люди, близькі до президента.

Читайте також: Експерт пояснив, чому "плівки Онищенка" не можуть зараз підірвати інформаційний простір

"В окремих випадках президент делегував право домовленостей Сергію Березенку і екс-главі Адміністрації Президента, а нині раднику президента Борису Ложкіну. Останнім часом вплив Ложкіна також зменшився. Він все більше і більше дистанціюється від клопоту першої особи у владі, хоча і не відійшов зовсім", – написав олігарх.

Але є і нові обличчя. Зокрема, Онищенко згадує Олеся Довгого. Його звинувачували у махінаціях із землею, коли Довгий був заступником Черновецького у київській мерії. Щоб не потрапити за ґрати, пан Олесь сумлінно виконує, за словами Онищенка, всі доручення Банкової.

У плеяді нових людей, наприклад, Олесь Довгий – посередник, ефективність якого визначається високим ступенем політичної адаптивності. Він працює з колишніми регіоналами і командою Леоніда Черновецького, а також вельми вдало знаходить спільну мову з новою когортою сучасних політиків. Зручна людина. Не бідна, до речі,
– вказав нардеп-втікач.

Онищенко пише, що у часи Порошенка, порівняно із домайданними, "такса" за голосування значно зменшилась. Зокрема, він згадує голосування за прокурора Віктора Шокіна. Наприклад, лідер радикалів Олег Ляшко тоді запросив за це голосування 10 мільйонів доларів. Онищенко згадує, що Ляшку казали – таких цін давно нема та знайшли депутатів, які погодились на 2 мільйони.

Коли Ляшко зрозумів, що втратив два мільйони на порожньому місці, він вискочив на парламентську трибуну і почав качати істерику про змову Порошенка з регіоналами і про те, що Шокін обслуговуватиме банду Януковича, як тільки його призначать генпрокурором. Порошенко тоді, спостерігаючи прямі трансляції, реготав від душі,
– розповів Онищенко.

Особливо важливі питання, за словами Онищенка, Петро Порошенко "вирішував" через Ігоря Кононенка, Макара Пасенюка та, як пише олігарх-втікач, через начальника служби охорони Віктора Федорова. Останній був потрібен, коли треба було носити великі суми "кешу".

компромат Онищенка, Порошенко
Уривок з книги Онищенка "Петро IV: правдива історія про українського диктатора"

І так, за словами Онищенка, нинішня влада вирішує асболютно всі питання. Жодне голосування не проходить без належного фінансового стимулювання сесійної зали.

Всі ці депутати сьогодні – власники публічних е-декларацій, де вказано, що на їхніх рахунках у банку великі заощадження – спадок від бабусь і дідусів, виграш в лотереї і доміно, а квартири і машини – подаровані дружинами або тещами,
– додав олігарх.

Це тільки маленькі уривки Олександра Онищенка. На підході ціла книга, і далі точно буде ще багато цікавого. Час запасатись поп-корном.

Хто такий Олександр Онищенко? Нардеп-втікач, є фігурантом так званої "газової справи". Його підозрюють у розкраданні держкоштів на понад мільярд гривень. Майже два роки нардеп переховується від слідства за кордоном. Раніше він також заявляв, що має компромат на Президента Порошенка. Мовляв, впродовж року Онищенко записував розмови із Порошенком на годинник із диктофоном і має докази того, що глава держави скуповував голоси парламентарів для ухвалення потрібних йому законопроектів.

6 грудня 2016 року в мережі з'явився аудіозапис перший розмови, голоси на якій схожі на голоси нардепа-втікача Олександра Онищенка та депутата від "Волі народу" Олеся Довгого, який виступає нібито переговірником від Петра Порошенка. Записи Онищенко обіцяв передати спецслужбам США.