Обладнання живить транзитні лінії ДТЕК Київські електромережі. Зазначали, що ремонтні роботи мали тривати орієнтовно до 19:00.

До речі Розслаблятися рано, – Укренерго про відключення світла в Україні

Що відомо про аварію

Енергетики повідомляють, в роботі залишилась одна лінія, яка живить Голосіївський район столиці. Вона не може передати всю необхідну електроенергію і перевантажується.

Через це Укренерго надає розпорядження знижувати споживання. Для деяких споживачів відключення будуть за графіком, поки Київтеплоенерго не відновить роботу свого обладнання.

Фахівці працюють, аби перезавантажити жителів Пирогово у Голосіївському районі на інші джерела. У коментарях люди пишуть, що після 19:00 світла ще не було.

Ситуація в енергосистемі покращилась

  • Останніми днями в українських областях практично немає відключень електроенергії. Відключень немає, оскільки в енергосистемі немає дефіциту потужностей.
  • Все завдяки роботі енергетиків, потеплінні та імпорту електроенергії з Європи.
  • Несуттєві обмеження споживання спостерігають тільки в Одеському районі та на Київщині.
  • В Укренерго прогнозують, що весна і літо будуть непростими, оскільки ворог все ж може намагатись атакувати ракетами. Якщо обстріли закінчаться і буде можливість відновити безперервну роботу, то, швидше за все, вдасться досягнути тривалого періоду без дефіциту.