Плутанина з черешнею у львівському супермаркеті

Фото з супермаркету "Сільпо" поширили телеграм-канали. На ньому на табличці "Черешня мита" вказана ціна за кілограм – 2499 гривень. Тобто вартість фрукта перевищує ціну за кілограм лосося чи кількох манго, які в Україні не вирощують, пише 24 канал.

Читайте також Бензин подорожчав, дизель – навпаки: ситуація на АЗС 9 червня

Дозволити собі кілограм черешні за такою ціною мало хто зможе. Тож ті українці, які мають це дерево вдома, – справжні щасливці.

До речі, користувачі мережі вже встигли пожартувати, що таку ціну за черешню поставили тому, що вона помита.

У Львові черешні продають по 2,5 тисячі гривень
У Львові черешні продають по 2,5 тисячі гривень / Фото з соцмереж

Згодом на ситуацію відреагували у "Сільпо". Там зазначили, що насправді трапилася помилка – хтось з працівників написав неправильні цифри на ціннику. Справжня ціна черешні – 129 гривень за кілограм.

У магазині повідомили справжню ціну за черешні
У магазині повідомили справжню ціну за черешні / Фото з соцмереж

Актуально В Україні очікують проблеми з постачанням черешні, перців, цибулі, динь і кавунів

Гриби вартістю в мінімальну зарплату

З початку повномасштабної війни ціни в українських магазинах вражають. Зокрема, в одному супермаркеті побачили на знижці білі гриби за 6399 гривень за баночку. Без знижки вартість продукту становить 7999 гривень.

Зауважимо, гриби виготовляє італійська компанією Marabotto Giacomo e Figli. На сайті вказано, що це сімейний бізнес, який виробляє та упаковує італійські страви.

Дорожезні мариновані гриби упакували в банку у формі гриба. Її місткість – 3,1 літра. До складу страви також входять оливкова олія, лимонний сік, сіль, спеції, а також лимонна та аскорбінова кислоти. В описі до товару магазин зазначив, що "білі гриби набувають особливого смаку, коли їх консервують в оливковій олії за італійським рецептом".

Зауважимо, що такі гриби і до війни мало хто міг собі дозволити, адже вони завжди були дорогими. Тому сприймати їхню ціну як наслідок інфляції не варто.

До теми – дивіться відео про те, що війна в Україні призведе до голоду в багатьох країнах