"Гіві" був убитий в своєму кабінеті о шостій ранку середи. Йде розслідування. На даний момент є дві версії", – розповів лідер терористичного угруповання "Легіон" бойовик Сергій Завдовєєв.

За його словами, однією з версій є те, що вибухівку заклали в батареї кабінету "Гіві" і це міг зробити хтось із його власних "посіпак", пише видання "Антикор".

Друга – ДРГ з "Шмеля" стрельнули за межами бази у вікно. Обидві ці версії зараз перевіряються. Я схиляюся до першого варіанту. Є моменти, які говорять про це. Наприклад, рами залишилися цілими, якби били з "Шмеля", їх би вивернуло всередину кімнати,
– зазначив терорист Завдовєєв.

Він також розповів, в якому понівеченому стані знайшли тіло "Гіві" після інциденту.

Читайте також: Операція "Ліквідація": хто і чому знищив бойовика "Гіві"?

"Він лежав ногами до вікна. Одну ногу відірвало повністю, а на другій – ступню, і зрізало частину голови, це показує, що вибух був спрямований з боку батареї. Якихось уламків в самій кімнаті знайдено не було, відповідно це схоже на тротил або на пластид", – уточнив поплічник "Гіві".

Вранці 8 лютого стало відомо, що у Донецьку підірвали кабінет одного з ватажків бойовиків так званої "ДНР" Михайла Толстих, який був більше відомий за позивним "Гіві".