І як встановили журналісти у своєму розслідуванні Pandora Papers, ані компанію Future Definite Holdings, ані чималу позику Ложкін не вніс до своєї декларації, ані за 2014-ий, ані за 2015 рік.

Важливо Ахметов терміново реєстрував офшори, щоб купити літак за 50 мільйонів доларів

Вражає те, що квартиру у Лондоні Анастасія Ложкіна купила лише на шостий день після призначення її батька головою Адміністрації Президента Петра Порошенка.

Що відомо про квартиру Ложкіної

Журналісти з'ясували, що квартира Ложкіної розташована неподалік від Університетського коледжу Лондона, де навчалась донька українського посадовця. Вартість нерухомості становила майже 4,6 мільйона доларів.

Вона сама обирала цю квартиру – ціна невисока як для центру Лондона. 2013 року, коли я продав бізнес, дочка звернулася із запитанням: "хочу купити квартиру – чи можу я позичити у вас гроші? Я зароблю і поверну",
– сказав бізнесмен Борис Ложкін.

Він також висловив сподівання, що Анастасія поверне кредит протягом 10 років.

Чому Ложкін не вніс це у свою декларацію

Форма та умови подання декларації в той час ще не передбачали обов’язкового декларування таких операцій.

На той момент бенефіціарну власність не треба було вносити у декларацію, тому і не вносили,
– повідомив Ложкін.

Що відомо про проєкт Pandora Papers?

Це найбільша колаборація журналістів-розслідувачів за всю історію, яка розкриває таємниці 35 нинішніх і колишніх світових лідерів, понад 330 чиновників у 90 країнах світу. Понад 600 журналістів зі 117 країн світу протягом року досліджували 11,9 мільйона конфіденційних файлів – це найбільший за всю історію витік конфіденційних документів.