Зекономлені гроші Кабмін планує повернути на проєкти, які будуть скороченні через перегляд держбюджету. Про це Василь Мокан заявив у коментарі "РБК-Україна".

Важливо Рада схвалила зміни до державного бюджету 2020: основні цифри

Усі гроші, які залишаться після карантину, будуть назад перерозподілені з фонду боротьби з коронавірусом по усіх міністерствах. За звичайною процедурою фінансування – за тими напрямами, як це було за пропорційним принципом,
– заявив депутат.

За його словами, нині відбувається така собі уніфікація, коли усі засоби збираються в один фонд. Її метою є ведення ефективної боротьби з коронавірусом.

"Далі у нас є необхідність знову вносити зміни в бюджет та перерозподілити залишок спецфонду і відновити ті програми, які зараз тимчасово припинені. Тобто буде ще одне внесення змін у закон", – пояснив Василь Мокан.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі 24 каналу також розповів, що в майбутньому цей бюджет ще будуть переглядати.

Зокрема, він зазначив, що необхідно переглянути ті кошти, які закладені на проведення місцевих виборів. "За мільярд гривень ми не проведемо місцеві вибори", – пояснив Олександр Качура.

Він наголосив, що буде також боротися за те, щоб підвищити прожитковий мінімум в Україні щонайменше до 5 тисяч гривень.

Дивіться відео 24 каналу: нардеп Олександр Качура прокоментував зміни до бюджету

Що відомо про перегляд державного бюджету?Верховна Рада схвалила внесення змін до державного бюджету України. Зокрема, зміни стосуються створення стабілізаційного фонду для боротьби з коронавірусом, на який виділили 64 мільярди гривень.