В офісі Ірини Венедіктової почали робити зворотні дії. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив колишній народний депутат і журналіст Сергій Лещенко.

До теми Злітав у Монако: у Венедіктової просить арештувати ексміністра Рудьковського

"Офісу генпрокурора серйозно б'є ця історія репутаційно. Якщо вони візьмуть Рудьковського під варту, це буде справді серйозний крок деолігархізації", – сказав Лещенко.

Зв'язки Рудьковського дозволяють нехтувати обмеженнями

За його словами, Рудьковський має зв'язки, які дозволяють йому нехтувати будь-якими обмеженнями, які на нього накладалися. Наприклад, поїхати в Монте-Карло, коли він обіцяв поїхати в Австрію лікувати хребет.

Я оцінюю це (дії Офісу генпрокурора – 24 канал) позитивно. Тому що це вирівнює ситуацію,
– зауважив Лещенко.

Він вважає, що не може так бути, що одних тримають під вартою за менш серйозні діяння, а людина, яка скоювала злочин, пов'язаний з насильством, на свободі. "І ця людина вільно подорожує світом, ще й обманює слідчих", – сказав журналіст.

Що загрожує Рудьковському

"Там є серйозна санкція. Не кілька років, 8 років мінімум тюремного ув'язнення, якщо доведуть його причетність до викрадення людини і катування", – відзначив Лещенко.

Він пояснив, що тримання 3 роки людини в підвалі не можна вважати злочином середньої тяжкості чи легкої. "Це злочин, за який передбачене і безальтернативне ув'язнення", – додав він.

Лещенко прокоментував справу Рудьковського: дивіться відео

Коротко про справу Рудьковського: головне

  • Ексміністр транспорту порушив правила запобіжного заходу, тому прокурори простять суд замість нічного домашнього арешту обрати йому тримання під вартою.
  • Правоохоронці не назвали ім'я підозрюваного, але з деталей справи зрозуміло, що мовиться про Миколу Рудьковського. Клопотання вже скерували до Солом'янського райсуду Києва.
  • Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Рудьковський перебуває у Монако. У Офісі генпрокурора пообіцяли це перевірити.
  • Ексміністр транспорту, якого підозрюють у катуванні людини, відпрошувався у слідства з'їздити у Відень на лікування.
  • Прокурор дав дозвіл на відвідування винятково столиці Австрії, але підозрюваного помітили на території Монако.