Про це 24 Каналу сказав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він зауважив, що відповідні дії окупанти розпочали нещодавно, раніше вони взагалі не укріплювали цю лінію.

Читайте також У Маріуполі згорів приватний будинок: впали уламки ракети ППО, а окупанти забрехались у версіях

Окупанти риють окопи в Маріуполі

Радник міського голови Маріуполя розповів, що російські окупанти розпочали нову підготовку до оборони.

Вздовж траси від Маріуполя до кордону Маріупольського району в напрямку Донецька риють окопи,
– зазначив Андрющенко.

За його словами, все це дуже смішно на вигляд – такі собі інженерні війська з лопатами риють окопи. Також вони почали встановлювати протитанкові їжаки та "зуби дракона". Раніше ж загарбники взагалі не укріплювали цю лінію.

Андрющенко розповів, як окупанти будують лінію оборони від Маріуполя до Донецька: дивіться відео

Як діють росіяни в Маріуполі

Він зауважив, що росіяни розуміють, що їхні системи ППО та авіація вже не дуже спрацьовують. До того ж серед них почала поширюватися інформація, що до нас доїжджають ЗРК Patriot. Якщо їх встановити поближче до Запоріжжя, то літакам над Маріуполем буде теж не надто комфортно.

Тому, за його словами, з огляду на все це, окупанти укріплюються в Маріуполі та навколо нього. Відбувається розподілення корпусів, деякі залишатимуться в місті, а інші доукомплектуються для фронту.

З деяких місць великої концентрації, де вони були окремо й далеко від цивільного населення Маріуполя, надійшла команда розселитися по пустих квартирах,
– сказав Андрющенко.

Він додав, що окупанти хочуть "розпорошитися" по місту, бо розуміють, що ЗСУ не створюватимуть загрози цивільним у Маріуполі. А небезпеку там становить ППО окупантів, уламки якої вже почали падати на місто.

Більше про ситуацію в Маріуполі: головне

  • Росія продовжує перекидати свої війська через окуповане українське узбережжя Азовського моря. Зокрема, у Маріуполь нещодавно завезли нову "партію" щойно мобілізованих росіян.
  • Нещодавно біля Маріуполя пролунало кілька вибухів. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що конкретні результати "цвітіння бавовни" ще встановлюють.
  • У тимчасово окупованому Маріуполі складається важка гуманітарна ситуація, яка погіршується з кожним днем. Багато людей змушені буквально виживати через брак грошей.