Про це в коментарі 24 Каналу заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, згодом їх узгодять із ЗСУ.

Дивіться також Як українські захисники виходили з "Азовсталі": СNN оприлюднив історичні кадри

"Але обережно можемо сказати, є така впевненість, що знешкоджено один із комплексів С-300 – ППО окупантів", – заявив він.

Андрющенко розказав, що також було влучання в місця, де розташовані великі казарми російської армії.

"Саме звідти підіймався отой саме дим, де "вони обирали Папу", – зазначив радник міського голови Маріуполя.

Що відбувається в тимчасово окупованому Маріуполі: дивіться відео

Під час "цвітіння бавовни" поблизу Мангушу в Маріупольському району було знешкоджено й росіян.

Щонайменше 20 окупантів "відправлено" до Кобзона, ще 7 – 10 по дорозі застрягли до "цього хору". Але сподіваємося, що скоро вони туди долучаться,
– підсумував Петро Андрющенко.

Що відбувається в Маріуполі

  • Вдень 13 березня в окупованому Маріуполі було чути вибухи. У місті працювала ворожа ППО та була піднята російська авіація.
  • Потужні вибухи прогриміли поблизу Маріуполя і в ніч на 13 березня. За словами радника міського голови населеного пункту Петра Андрющенка, було чути три вибухи. "Бавовна" була в Маріупольському районі вздовж Азовського моря по лінії "Мелекіне – Білосарайська Коса – Ялта – Урзуф".
  • Завітала "бавовна" в Маріуполь і 11 березня неподалік аеропорту. Згодом загорівся приватний будинок. Росіяни спочатку заявили, що був "приліт", а потім сказали, що сталася побутова пожежа. Петро Андрющенко переконаний, якщо окупанти кажуть про "роботу ППО", то це означає, що працюють ЗСУ.