Саме на Слов'янському та Сєвєродонецькому напрямках зараз тривають найбільш запеклі бої. Ворог намагається просунутися вперед чималою кількістю сил.

Варте уваги Карма наздогнала зрадників: знищено двох луганських лідерів окупантів

На Слов’янському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на підготовці військ до наступу на Слов'янськ. Для цього окупанти ведуть штурмові дії на напрямку Пасіка – Богородичне. За даними Генштабу ЗСУ, ворог має певний успіх та намагається закріпитися на північно-західній околиці Богородичного.

На Лиманському напрямку ворог проводить перегрупування військ та поповнює запаси боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів з метою підготовки наступу на Слов’янськ та Сіверськ.

Сіверськ є важливим для окупантів, адже там є залізнична станція. Також звідти йдуть три шляхи – на Слов'янськ, Лисичанськ та Бахмут.

Читайте також Від союзника Росії до захвату від ЗСУ: як змінювалася риторика Лукашенка за час війни в Україні

На Сєвєродонецькому напрямку противник веде наступ у напрямку Новотошківське – Оріхове. Там він теж має частковий успіх, закріплюється на північній околиці населеного пункту Оріхове.

Щодо Сєвєродонецька, то там російські загарбники продовжують вести штурмові дії у місті.

На Бахмутському напрямку окупанти проводять перегрупування з метою ведення наступу на Миколаївку та Комишуваху. Для посилення угруповання військ перемістили до однієї батальйонної тактичної групи.

З Миколаївки вони отримають можливість вийти на трасу Лисичанськ – Бахмут, яку вже неодноразово намагалися захопити. Але ця траса поки під контролем українських захисників, хоча і постійно обстрілюється окупантами.

Дивіться відео про те, яка російська трофейна техніка вже воює проти окупантів