Відповідну інформацію повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Про доцільність такого рішення годі здогадатись, особливо незадовго до початку опалювального сезону.

Читайте також У Мелітополі колаборанти готують диверсію: відключать усі котельні

У Маріуполі знову пролунав вибух

Маріуполь. росіяни знов влаштували вибух. Гучний, який чуло все місто,
– повідомив Петро Андрющенко.

Він додав, що вороги підірвали котельню.

Вибух котельні в Маріуполі: дивіться відео

"Замість того, аби готувати місто до зими та будувати котельні, окупанти нищать навіть залишки тих, що. Таке воно, свято російської ганчирки під вибухи руйнації. Навіть, без фронту", – повідомив радник міського голови Маріуполя.

Окупанти мінують та відключають котельні

  • Окрім Маріуполя, російські окупанти вдаються до диверсій у тимчасово окупованому Мелітополі.
  • 19 серпня мер міста Іван Федоров повідомив, що росіяни мінують котельні в місті. Після цього їх хочуть підірвати та звинуватити у всьому Збройні Сили України.
  • Також мер додав, що російські військові зруйнували в окупованому Мелітополі газову систему, через що в місті вже місяць немає газу.
  • 22 серпня Іван Федоров пояснив, що російські загарбники під керівництвом гауляйтера балицького готують диверсію на мережах опалення – відключають котельні. За останніми даними, росіяни відкинули систему опалення Мелітополя на 20 років назад.

Дивіться також – виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан пояснив, чи справді українців чекає складний опалювальний сезон: відео