Від початку поточної доби окупанти двічі стріляли у бік наших захисників. Неспокійно було біля Пісків та Новомихайлівки.

Важливо На Донбасі помер військовий з Львівщини Олександр Орос

В якому стані поранений

Саме під час обстрілів Новомихайлівки й отримав вогнепальне поранення український військовий. Воїна оперативно доправили у лікувальний заклад. За даними штабу ООС, стан здоров'я нашого захисника середньої тяжкості.

На обстріли російсько-окупаційних військ українські захисники відкривали вогонь у відповідь. Про дії окупантів повідомили представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК.

Як минула доба на Донбасі

  • 11 серпня війська окупанта 8 разів порушили режим припинення вогню. Бойовики гатили з артилерійських систем великого калібру.
  • У Новомихайлівці бойовики пошкодили важливі інфраструктурні об'єкти, а в Новоселівці російські найманці вбили місцевого жителя та знищили приватні будинки. Крім того, ворог відкривав вогонь у сторону Луганського, Миронівського, Пісків.
  • У результаті ворожих обстрілів 1 військовий отримав вогнепальні осколкові поранення. Воїн перебуває у лікарні, стан його здоров'я – задовільний.