Джерела у розвідці повідомили 24 каналу, що росіяни уже тиждень намагаються знайти людей, яких повезуть на Донеччину. При цьому окупанти не соромляться вказувати, де відбуватимуться "зйомки".

Увага Український спецназ працює у глибокому російському тилу, – The Times

Та мовчать про те, що планують далі, після того, як "кіно" відзнімуть. Бо більшість акторів мобілізують і змусять воювати.

Російські окупанти вже десь тиждень набирають акторів. Зніматимуть про класне життя в "дирі". Перевагу надають чоловікам, бо їх на вулицях не так багато. А так, типу є нормальне життя. Після зйомок більшість акторів залишаться та будуть мобілізовані,
– повідомили у розвідці.

Що обіцяють за такі послуги росіянам

Бажаючим обіцяють від 1 300 рублів за зміну, що приблизно дорівнює 24$.

В оголошеннях, які відкрито публікують на російських сайтах, загарбники вказали, що їм потрібні люди всіх вікових категорій і з різною зовнішністю. Акторам обіцяють оплатити дорогу, їжу і проживання в "безпечних" місцях. Пишуть, що розглядають навіть студентів і людей без відповідного досвіду "акторства".

Судячи з пропозиції, збір акторів відбуватиметься в Санкт-Петербурзі, після чого росіян відвезуть на тимчасово окуповані українські території.

Росіяни шукають масовку для зйомок "кіно" про нормальне життя на Донбасі / Скриншот із сайту оголошень

Росіяни хочуть також мобілізувати акторів

До слова, британська розвідка опублікувала звіт, згідно з яким, Росія готується розгорнути великі резерви на Донбасі. Тож не виключено, що здібних акторів залишатимуть у так званих "ДНР", "ЛНР" і змушуватимуть воювати проти українців.

Вони ж не підготовлені, швидко стануть "двохсотими" чи "трьохсотими" і таки повернуться в Росію. Адже Кремль аж ніяк не намагається зберегти життя своїх військових, та й про тіла теж не особливо турбується.

Так, сьогодні, 27 червня, стало відомо про те, що додому повернувся ліквідований ЗСУ майор-льотчик Равіль Гаттаров. Його "денацифікували" захисники ще у березні. Однак сміливості розповісти про втрату в російської влади не було.

Відомо, що Росія навмисно приховує шалені втрати, аби суспільство не розуміло масштаби поразки. Росіянам звикли показувати лише перемоги.

Станом на 27 червня в Україні загинули щонайменше 35 тисяч російських солдатів. Дані неточні через високу інтенсивність боїв. Найбільше втрат армія агресора зазнала 21 червня на Слов'янському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

До теми Майже всіх примусово мобілізованих на Донбасі вписують як "добровольців", – Лисянський

Зверніть увагу – росіяни планують повторити сценарій Маріуполя на іншому напрямку: дивіться відео