Інформацію про плани військово-політичного керівництва держави-агресорки встановила розвідка Великої Британії.

Читайте також Штурм Вуглегірської ТЕС та наступ на Слов'янськ: основне за 119 день війни

Сильні обстріли тривають, оскільки Росія намагається охопити район Сєвєродонецька через Ізюм на півночі та Попасну на півдні. Росія, швидше за все, готується до спроби розгорнути велику кількість резервних підрозділів на Донбасі,
– мовиться у повідомленні.

Що відбувається на Донбасі

За даними американського Інституту вивчення війни, російська армія просувається до Лисичанська з півдня. Обравши таку тактику, окупанти матимуть можливість нівелювати той захист, який українським військовим дає Сіверський Донець. Фахівці вважають, що загарбники почнуть атакувати місто вже впродовж найближчого тижня. Бої, ймовірно, будуть затяжними. Тобто у Лисичанську повториться сценарій Сєвєродонецька та Маріуполя.

Зранку 22 червня у Генеральному штабі Збройних Сил України заявили, що росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках, щоб вийти на адміністративні кордони Луганської області.

Крім того, на Слов'янському напрямку окупанти хочуть створити умови для наступу. Для цього вони обстрілюють позиції українських військових біля Нової Дмитрівки, Осинівки, Курульки, Іванівки та Адамівки.

До теми На Сході виявлено формування зведених підрозділів ворога, частину сил вивели відновлюватись

21 червня очільник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко повідомив, що Тошківка повністю перебуває під контролем російських військових. День перед тим голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай казав, що ЗСУ втратили контроль над Метьолкіним, що біля Сєвєродонецька.

Надвечір 21 червня у Генштабі заявили, що окупанти захопили ще Підлісне та Мирну Долину. Крім того, вороже військо почало закріплюватися біля Устинівки.

Це може вас зацікавити – оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 22 червня: відео