Так, співробітники СБУ виклали відео, на якому можна побачити пограбування магазину на Сумщині. З нього виносили все, що лише могли.

Читайте також Ракетна атака по Одещині та 32 500 знищених окупантів: основне за 111 день війни

Виламали двері та "демілітаризували" полиці

У СБУ підкреслили, що російська армія – справжнісіньке збіговисько злодіїв. Тож в Україні вони робили те, що вміють найкраще – цупили все, до чого лиш досягала рука.

Камери відеоспостереження зафіксували один із таких випадків. На Сумщині окупанти спочатку виламали двері крамниці "Ta-Da!" з товарами для дому. Після цього почали її буквально "вичищати" під нуль.

Оскільки випивки у цьому магазині не було, то окупанти змушені були обходитись парфумами, станками для гоління та навіть батарейками. Їх вороги складали у сумки, поцуплені на місці.

Як окупанти грабували магазин з товарами для дому на Сумщині: дивіться відео

Такі відео вкотре доводять, що наші військові протистоять не лише головорізам, а й справжнім недоумкам. Тим, кого може здивувати широкий асортимент звичних для українця товарів. Та й узагалі наявність цивілізації навколо.

У Міноборони склали топ-5 крадених окупантами речей

У Міністерстві оборони вирішили скласти глузливий рейтинг грабунків, які чинили російські загарбники на тимчасово окупованих територіях. Мовиться не лише про телевізори, блендери, міксери та м'ясорубки.

  • Бойлер. Український військовий розповів про окупанта, котрий помер, обіймаючи крадений бойлер. Сталось це у районі Мощуна, що на Київщині.
  • Шкарпетки. Мешканка Катюжанки Київської області розповіла, що у неї буряти винесли з дому все, що лиш могли. Не полінувались вони прихопити з собою її спідню білизну та навіть шкарпетки.
  • Берці. Як свідчить практика, багатьох російських військових відправили на війну заледве підготовленими. І мовиться не лише про зброю, а й екіпірування. Тож не дивно, що окупанти знайшли наш склад з одягом і покрали з нього "талани".
  • Унітази. Ще одна популярна річ серед російських загарбників – унітази. Один із них поцупили на Запоріжжі. З Садиби Попова вони винесли "трофей" з мармуру.
  • Собача будка. Фото з вкраденою окупантами собачою будкою облетіло мережу. І навіть її російські загарбники повинні були спаплюжити своєю літерою Z. Щоб усі здаля бачили, що вона належить неадеквату.

Варте уваги – психіка окупантів уже не витримує, декого відправили до "дурки": дивіться відео