Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров. Він наголосив, що наразі населення залишається без життєво необхідних ліків та засобів гігієни для дітей та дорослих.

Читайте також У Мелітополі склад окупантів біля аеродрому злетів у повітря: феєрверк тривав кілька годин

росія продовжує тероризувати мирне населення на захоплених територіях

За словами Федорова, ввіз на тимчасово окуповані території товарів першої необхідності може призвести до масових захворювань та навіть летальних наслідків, оскільки альтернатив окупаційна влада не надала.

Тисячі мелітопольців, що страждають на хронічні захворювання, можуть опинитися на грані життя та смерті. Адже придбати у місті ліки імпортного виробництва неможливо,
– зазначив він.

Міський голова назвав це терором та ще раз підкреслив, що росія – держава-терорист.

Ситуація у Мелітополі: коротко

З початком осені ситуація у Мелітополі загострюється. Федоров каже, що це пов'язано із тим, що місто є важливим логістичним вузлом між ростовською областю та півднем України.

  • Уночі проти 1 вересня через Мелітополь пройшло близько 60 одиниць військової техніки у Херсонському напрямку. Місцеві жителі спостерігали пересування великої колони "Градів".
  • Водночас українські війська намагаються мінімізувати присутність окупантів у Мелітополі. Так, за даними місцевих телеграм-каналів, у Мелітополі 2 вересня на території Мелітополя пролунали вибухи. За отриманою інформацією, це трапилося в районі аеродрому, де росіяни організували склад боєкомплектів.
  • Щоб відбивати атаки, загарбники продовжують мобілізацію чоловіків, які залишилися на тимчасово окупованих територіях. Глава Міністерства внутрішніх справ Ростислав Смірнов зазначив, що росіяни роздають свої паспорти та паралельно збирають реєстр тих, хто може воювати. Наразі схему відпрацьовують на території Запорізької області, зокрема Мелітополя.
  • Також у місті поширюються анкети з опитуванням. Окупанти намагаються дізнатися, чи візьме місцеве населення участь у псевдореферендумі.

До теми – мелітопольські партизани підірвали співробітників ФСБ: дивіться відео