Відповідну інформацію повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Про нові зміни стало відомо 22 травня.

Зауважте У Маріуполі окупанти планують повністю русифікувати навчання: важливі деталі від Денісової

У Маріуполі окупанти запровадили так звані "перепустки на пересування"

Петро Андрющенко розповів, що відповідний листок з так званими правилами окупантів сфотографували у Мангушському "фільтраційному центрі".

Зокрема на ньому написані так звані "правила" отримання "перепустки на пересування" або винятки, які насправді – не діють.

Окрім написаного, наші джерела підтверджують, – попри написані правила, без перепустки навіть з реєстрацією особи в Маріуполі в'їжджати не дозволяють,
– розповів Андрющенко.

Додав також, що найбільша проблема з цим є в маріупольців, які оселились в Мангушському районі без прописки, натомість прописані в Маріуполі.

"Тепер на пересування в межах району автівкою їм потрібна перепустка. Пекельний рівень режиму", – пояснив радник мера міста.

На самому листку з так званими "правилами" окупантів написана комендантська година – з 21 години вечора по 5 ранку. Також вороги прописали, які їм потрібні документи для оформлення "перепустки".


Окупанти влаштували людям у Маріуполі пекельні правила / Фото Петра Андрющенка

Читайте також У Маріуполі та районі окупанти запровадили нову пропускну систему на в'їзд і виїзд

Останні новини про ситуацію в Маріуполі: коротко

  • Російські окупанти депортують громадян України з міста. Зокрема рашисти примусово депортують українців до Росії. А також не дають людям виїхати в Україну, погрожуючи розправою над ними та їхніми дітьми.
  • Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що маріупольців вивозять в економічно депресивні регіони, аж до Далекого Сходу. Найбільш дальня точка, про яку відомо – це селище Врангеля, що вже майже у Японії. Щоразу людей вивозять якомога далі.
  • Також у місті російські загарбники намагаються повністю русифікувати навчання. Відомо, що вони хочуть викладати усього три предмети – російську мову та літературу, історію Росії та математику.
  • Радник мера міста розповів, що окупанти влаштовували свято на кістках – вони провели екскурсію всередині драмтеатру в Маріуполі. Перед цим у майже зруйнованому місті проводили так званий автопробіг волонтерів" з червоними прапорами. Саме цей театр Москва атакувала, хоч там були позначки "діти", а у підвалі було орієнтовно 1000 людей.

Дивіться також – окупанти в Маріуполі запровадили нову пропускну систему: відео