Друга ж ракета таки долетіла і завдала руйнувань. Про це стало відомо о 22:16 із публікації Дніпропетровської ОВА.

Водночас У Кропивницькому чути вибухи: залишайтеся в укриттях

Ударна хвиля була досить сильна

Наразі вже відомо, що ракета поцілила в залізничну інфраструктуру. На щастя, людей не зчепило, проте призупинився рух потягів. Наскільки сильні пошкодження, поки невідомо.


Зупинка неподалік від місця влучання ракети / Фото Суспільного

Удар був досить сильний, тому в будинках біля місця влучання ракети теж були пошкодження. Там повилітали шибки із вікон.


Пошкодження в будівлі біля місця влучання ракети / Фото Суспільного

Проте фото самих руйнувань об'єкту інфраструктури наразі немає. Місця влучання ракет не можна публікувати принаймні кілька годин, оскільки вони можуть допомогти ворогу.

Що було відомо раніше

Приблизно о 20 годині з'явилися повідомлення про вибухи в центрі Дніпра. Тоді містян закликали бути обачними та не виходити з укриттів до завершення повітряної тривоги.

Згодом мер міста Борис Філатов написав, що тоді таки поцілили об'єкти в місті. Також він зазначив, що чули містяни й звук роботи ППО.

Вибухи чулися по всій країні

  • Приблизно о пів на 9 годину вечора почулися вибухи в Києві. Наразі влада не повідомляла, що це було. Тому, ймовірно, лише працювала ППО.
  • Також були повідомлення про звуки вибухів у Черкасах та Запоріжжі. Поки там теж не повідомляли про влучання.
  • Одеські місцеві ЗМІ та телеграм-канали повідомили, що чутні вибухи в Одесі. Яка була їхня причина – невідомо.
  • Цього ж вечора у Миколаївській області теж повідомили про вибухи. Інформація підтверджена, але наразі невідомо жодних деталей.
  • У Требухові на Київщині теж повідомили про вибухи. На щастя, це теж був лише звук роботи систем ППО. Вони збили ракету і її рештки впали в поле.

До теми – Садовий розповів про наслідки ударів по Львову 4 травня: дивіться відео