Повітряну тривогу у Харкові та області оголосили о 00:02. А вже о 00:03 ЗМІ повідомили, що у місті чули вибухи.

Зауважте Росіяни обстріляли лікарню в Куп‘янському районі: будівля майже повністю зруйнована, є жертва

Прильоти – у два райони

Згодом інформацію про приліт підтвердив мер міста Ігор Терехов. Він заявив, що росіяни обстріляли Новобаварський та Холодногірський райони Харкова.

Мер розповів, що під ударами опинилися:

  • промисловий об'єкт;
  • об'єкт інфраструктури.

Обстріл двох районів Харкова – Холодногірського та Новобаварського. Під ударом в одному випадку промисловий, а в другому – інфраструктурний об'єкт. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється,
– заявив Терехов.

Наталія Попова – радниця голови Харківської обласної ради – також повідомила про ймовірні прильоти у центр міста. Вона додала, що на місці працюють необхідні фахівці.

Людей закликали не ігнорувати повітряні тривоги. Коли сповіщають про небезпеку, потрібно негайно йти в укриття цивільного захисту. Перебувати там потрібно аж до відбою.

Місцеві мешканці також помітили пожежу, у мережі скаржилися, що у деяких районах міста зникало світло.

Об 06:48 додатковою інформацією поділився глава ОВА Олег Синєгубов. Він зазначив, що внаслідок влучання по підприємству у Холодногірському районі минулося без постраждалих.

Натомість у Новобаварському районі ворог забрав життя 46-річної жінки. Крім того, він пошкодив критичну інфраструктуру. Там теж спалахнула пожежа, наслідки якої вдалося локалізувати.

Зауважте – окупанти обстріляли ракетами Дніпро: дивіться відео