Про це Іван Федоров розповів в ефірі телемарафону. З його слів, окупанти продовжують робити телевізійну картинку, щоб показати у пропагандистських ЗМІ, передає 24 канал.

Читайте також До ходи долучилось нуль людей, – у мерії Маріуполя показали пусті вулиці під час "параду"

Людей звозили з окупованого Криму

Мер Мелітополя підкреслив, що російські загарбники організували цей мітинг "побєдобєсія" задля яскравої картинки, яку покажуть пропагандистські ЗМІ. І це зовсім не було свято для місцевих мешканців.

Він додав, що більшість з присутніх – не мелітопольці. Так, з 8 травня російські загарбники завозили автобусами людей з окупованого півострова Крим. І саме вони брали участь у мітингу "побєдобєсія". Причому, усіх пропускали через металошукач.

Також окупанти заблокували під'їзні дороги до Мелітополя. Це зроблено для того, щоб ніхто не мав можливості заїхати до міста. Що ж стосується двох гауляйтерів, які називають себе псевдовладою, то їм, зі слів Федорова, немає жодних справ до місцевих мешканців. Квіти вони покладали окремо. І це при тому, що для мітингу й так навезли людей.

Вони в трьох районах Мелітополя зробили святковий феєрверк. Це особливий цинізм під час війни. Люди бояться обстрілів, які лунають щоденно, бояться будь-яких вибухів. А ці недоумки зробили ще й феєрверки на 9 травня,
– наголосив Федоров.

Під час мітингу був відкритий мікрофон. Тож виступити міг кожен, хто перебував на цьому "святкуванні". Під вечір виступив завезений ансамбль. Іван Федоров підкреслив, що він завезений, адже ніхто з місцевих мешканців не захотів брати участі у цьому "побєдобєсному" заході.

Зауважимо, що російські військові у Мелітополі поводяться так само як колись НКВС. Окупанти заселяють квартири, з яких виїхали українці. А ще загарбники роблять усе для того, щоб у місті був голод. Для цього вони крадуть зерно з елеваторів, а також фермерських господарств.

Варте уваги – фото Боні та Клайда показали замість радянських ветеранів: дивіться відео