Чоловіки боронили Україну з самого початку повномасштабного вторгнення. Вони йшли пліч-о-пліч до останнього.

Дивіться також Найбільш недооцінене військо: чому Україна опустилася на 18 місце найсильніших армій світу

Трагічна втрата

У трагічному бою поблизу села Синьківка Куп’янського району Харківської області загинув захисник з Вінниці Олег Губернатор. Чоловік встав на захист України ще на початку повномаштабного вторгнення. Він служив у 115-ій окремій механізованій бригаді.

Боронив свою Батьківщину Олег Губернатор разом з рідним братом – Ігорем. Останній бій чоловік прийняв 5 січня – поранення виявилися несумісними з життям. Брат же полеглого воїна також отримав тяжкі травми і наразі проходить лікування.

Брати були разом до останнього дня. Підтримували один одного… Загибель Олега – це для нас усіх велике горе, а тим більше для матері, яка втратила сина,
– розповідає двоюрідний брат полеглого Героя Максим.

Олег Губернатор загинув у бою 5 січня / Вінницька міська рада

Олег Губернатор народився 23 червня 1977 року у Вінниці. До вторгнення він не був дотичним до військової справи. Після закінчення школи вивчився спершу на електромеханіка, згодом здобув юридичну освіту. Втім, за фахом не працював, натомість спробував себе у різних робітничих професіях. Коли його покликала країна – без сумніву пішов на службу.

В останню путь Олега Губернатора провели 16 січня. Воїна поховали на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Втрати України у війні

  • У Луганській області загинув військовий із Полтави Володимир В'язун, який тиждень тому отримав "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ. Військовому навіки лишилося 29 років.
  • На війні загинув Олег Пташник родом з Житомирщини. Юнаку був лише 21 рік, він був відомий у житомирському Звягелі баскетболіст.
  • На фронті загинув майор Олексій Лозовський, що очолював підрозділ 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс". У грудні 2022 року чоловік втратив на війні сина, але продовжив боронити рідну землю від російських загарбників.